National competitions

Belgian Championships 2017

https://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=20776BE4-180...

Belgian Championships 2016

http://www.competitions.be/sport/tournament.aspx?id=2A6C85AD-2BD1-4B02-9...

NEW : Victor League - Initial lessons - 01 & 02/10/2016 (Dutch)

Belgian Championships 2015

http://www.competitions.be/sport/tournament.aspx?id=7EA16F07-6B18-4392-8...


Belgian Championships 2014

http://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=C372519F-6ADD...


Belgian Championships G-Badminton 2013

Winnaars en finalisten zijn bekend. Hieronder een overzicht. / Les vainqueurs et finalistes sont connus. Voici un récapitulatif.

Reeksen verstandelijke beperking :
HE A : 1. Bob BIESMANS (Smash BC Heusden-Zolder)
           2. Thomas MELOTTE (Smash BC Heusden-Zolder)
HE B : 1. Fabian FRANSSEN (Smash BC Heusden-Zolder)
           2. Stevie NAGY (Smash BC Heusden-Zolder)
HE C : 1. Mathieu MOERMAN
           2. Yves LUDEWIG (Club Reine Fabiola Neufvilles)
DE B : 1. Alexandra MONDELAERS (Smash BC Heusden-Zolder)
           2. Anne-Marie MINCKE (Club Reine Fabiola Neufvilles)
DE C : 1. Maren VAN GINNEKEN (BC Vosselaar)
           2. Fenja ABELSHAUSEN (BC Vosselaar)
HD A : 1. Bob BIESMANS / Thomas MELOTTE (Smash BC Heusden-Zolder)
            2. Claude GENIN / Jean-Paul GENIN (Club Reine Fabiola Neufvilles)
HD B : 1. Fabian FRANSSEN / Stevie NAGY (Smash BC Heusden-Zolder)
            2. Olivier CORBLIN (Club Reine Fabiola Neufvilles) /
               Gilles BROUWER (Centre de Cerfontaine)
DD : 1. Sandrine NIVESSE / Angélique RIGAULT (Club Reine Fabiola Neufvilles)
         2. Fenja ABELSHAUSEN / Maren VAN GINNEKEN (BC Vosselaar)

Rolstoelbadminton :
HE : 1. Joachim GERARD (Limelette)
        2. Bart BOECKX (CAS Leuven)
DE  : 1. Ann DE RAEYMAECKER (OBTC Oostende)
         2. Linda CLAES (Smash BC Heusden-Zolder)
HD : 1. Bart BOECKX / Joachim GERARD (CAS Leuven-Limelette)
        2. Benny GEETS / Stefke PUTTEMANS (CAS Leuven-Blauwput Omnisport)
GD : 1. Kurt TERMOTE / Kristel GEVAERT (Drive BC)
        2. Steven VAN CAUWELAERT (BC Herne) / Ann DE RAEYMAECKER (OBTC Oostende)
Van harte proficiat aan allen. 
 
Foto's/Photos (Fons) : http://fvdvorst.wordpress.com/bk-g-badminton-2013-nieuw/
Foto's/Photos (Rudi Biesmans - Smash BC) : http://www.smashbc.com.
Foto's/Photos (BC Herne) : http://www.bcherne.be


Belgian Junior Championships

http://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=37B8AC12-A44C-4179-A852-E7783E8E4CAE